Narzędzia dostępności
A+ | A-
Menu główne
Menu Główne
Nieodpłatna pomoc prawna


Program operacyjny "Rybactwo i morze"

Szkolenia

Bezpłatny system informacji dla mieszkańców

Bezpłatny system informacji dla mieszkańców

Europejski Fundusz Rolny na rzecz rozwoju obszarów wiejskich


Cyfrowy Urząd Wrót Podlasia

Cyfrowy Urząd Wrót Podlasia - Załatw sprawy urzędowe, nie wychodząc z domu!

Film promocyjny

Polub nas na facebooku

Nasza Gmina Bargłów Kościelny

Mapa Plan Zagospodarowania Przestrzennego

Mapa Gminy Bargłów Kościelny

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych

ABC odpadów komunalnych

Nasze śmieci

Eko dzieciaki

Kolektory słoneczne

Kolektory słoneczne

Zaprzyjaźnione strony

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Kącik Przedsiębiorcy

Bank Spółdzielczy w Bargłowie KościelnymCzyste Powietrze

Zespół Szkół w Bargłowie Kościelnym

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bargłowie Kościelnym

Portal Informacyjny Województwa Podlaskiego Wrota Podlasia

Zachowaj trzeźwy umysł

Postaw na rodzinę

Lokalna Grupa Działania

Podlaska Izba Rolnicza

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Biebrzański Park Narodowy

Ostrzeżenia meteorologiczne

Ostrzeżenia i komunikaty meteorologiczne dotyczące województwa podlaskiego

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Dyżury Aptek

Sprawdź czy jesteś w rejestrze wyborców


Wybory samorządowe 2018

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym z dnia 2 października 2018 r. o zarejestrowanych kandydatach na wójta w wyborach na Wójta Gminy Bargłów Kościelny zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym z dnia 2 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Bargłów Kościelny zarządzonych na dzień 21 października 2018r.

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym z dnia 2 października 2018r. o obsadzeniu mandatu radnego w wyborach do Rady Gminy Bargłów Kościelny bez głosowania w okręgu wyborczym nr 12.

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej z dnia 1 października 2018 r. o przynanych numerach list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Bargłów Kościelny zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.


Informacja Komisarza Wyborczego w Suwałkach z dnia 21 września 2018 r.

Obwieszczenie Wójta Gminy Bargłów Kościelny z dnia 20 września 2018 roku ws. podania do wiadomości wyborców informacji o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r..

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym z dnia 18 września 2018 r.

Informacja Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym w sprawie przyjmowania zgłoszeń list kandydatów na radnych do Rady Gminy Bargłów Kościelny oraz w sprawie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na Wójta.

Informacja o składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym.

Uchwała 2/2018 Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym w sprawie wyboru Zastępcy Przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym

Uchwała 1/2018 Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym w sprawie wyboru Przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym

Obwieszczenie Wójta Gminy Bargłów Kościelny z dnia 27 sierpnia 2018 roku o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w okręgach wyborczych oraz siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Bargłowie Kościelnym w wyborach do Rady Gminy Bargłów Kościelny zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenie Starosty Augustowskiego z dnia 23 sierpnia 2018 r. o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Powiatowej Komisji Wyborczej w Augustowe w wyborach do rady Powiatu w Augustowie zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenie Marszałka Województwa Podlaskiego z dnia 17 sierpnia 2018 r. o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Wojewódzkiej Komisji Wyborczej dla wyborów do Sejmiku Województwa Podlaskiego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 13 sierpnia 2018 r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.


komentarz[] |

� 2007 Tomasz Grajewski GG: 516246. Wszelkie prawa zastrzeżone. Engine: jPortal