www.archiwum.barglow.dt.pl/

:: Wybory do Sejmu i Senatu 2019
Artykuł dodany przez: pawel (2019-08-16 10:28:45)

WYBORY DO SEJMU I SENATU 2019

 Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 6 sierpnia 2019 r. w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 6 sierpnia 2019 r. o okręgach wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

ZARZĄDZENIE NR 96/2019 WÓJTA GMINY BARGŁÓW KOŚCIELNY z dnia 13 sierpnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Komunikat Komisarza Wyborczego w Suwałkach z dnia 22 sierpnia 2019 r. o miejscu, czasie i terminie przyjmowania zgłoszeń zamiaru głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Druk zgłoszenie-głosowanie korespondencyjne.pdf

Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych

1A_Wzory_dokumentow_niepelnosprawni-strony-6-7.pdf

1B_Wzory_dokumentow_niepelnosprawni-strony-14-15.pdf

Informacja o upływie terminów związanch z uprawnieniami wyborców niepełnosprawnych w wyborach do Sejmu RP i do Senatu RP zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

INFORMACJA KOMISARZA WYBORCZEGO W SUWAŁKACH z dnia 22 sierpnia 2019 r. o sposobie zgłaszania przez komitety wyborcze kandydatów do składów obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Zgłoszenie kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej w wyborach do Sejmu RP i do Senatu RP zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu RP i do Senatu RP zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Obwieszczenie Wójta Gminy Bargłów Kościelny o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Suwałkach w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych.

Postanoweinie Komisarza Wyborczego w Suwałkach w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych.

Informacja o sporządzeniu spisu wyborców

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych w Gminie Bargłów Kościelny

adres tego artykułu: www.archiwum.barglow.dt.pl/0//infopage.php?id=33